Vrabotuvanje.com - Раководител на бензинска станица за бензинската станица - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на бензинска станица за бензинската станица

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО


Компанијата Детоил  ДОО КУМАНОВО има потреба за работна позиција
РАКОВОДИТЕЛ НА БЕНЗИНСКА СТАНИЦА ЗА БЕНЗИНСКАТА СТАНИЦА ВО ДОБРОШАНЕ – КУМАНОВО

 
 
Работни задачи:
 • Ја организира работата на бензинската станица
 • Врши контрола на вработените за начинот на работа и почитување на процедурите за работаа
 • Подготвува распоред за работно време на вработените
 • Подготвува распоред за годишни одмори, сите видови на отсуства и замени помеѓу вработените
 • Прави нарачки и прием на трговска роба во маркет, според предходно утврдена листа на добавувачи и интерни процедури за работа
 • Задолжување, книжење на фактури, повратници и испратници во систем
 • Контрола на асортиман, застапеност и изложеност на производите во маркетот 
 • Делистирање на необртни производи по предходно спроведена анализа
 • Врши увид на точењата на правните лица (фирми) на пумпата, известување на комерцијалистите во нашата фирма, доколку се утврди дека некоја фирма прекинала со точење 
 • Помага на вработените во текот на денот (работа на каса,точење на гориво)
 • Врши прием на нафта на бензинската пумпа
 • Врши редовен попис еднаш месечно и учествува во вонредни пописи
 
Потребни квалификации:
 • Високо образоваие
 • Познавање на работа со компјутер
 • Висок степен на одговорност, ефективност и ефикасност.
 • Организациски способности.
 • Динамичност, мотивираност, иницијативност.
 • Флексибилност и адаптибилност.
 • Тимско работење и кооперативност


Сите добиени податоци  ќе се чуваат во Одделот за човечки ресурси  и ќе се обработуваат единствено за потребите на процесот за регрутација и селекција на кадар и ќе се чуваат во временски период од една година. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број  070/342-758.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде