Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ Тетово

Компанијата ИНТЕГРАЛ дооел од Скопје, со дејност на работење продажба и дистрибуција на производи за широка потрошувачка, објавува оглас за следната  работна позиција:

 
МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК 1 (еден) извршител
 
 
Потребни услови и  квалификации:
  • Минимум средна стручна спрема
  • Работно искуство од областа ќе се смета за предност 
  • Способност за самостојна и работа во тим

*Работа во 2 смени 
*Плата - фиксен износ + бонуси за остварени месечни таргети
*Ќе се земат предвид кандидат со реонско место на живеење Скопје
 
 

Локација: поранешен дисконтен центар Кванташки https://maps.app.goo.gl/uFvCrfAiaJjF7gU18

Апликациите за работното место со вклучена биографија да се испратат  преку полето Брза Апликација заклучно со 27.07.2021 година,  нагласено за која позиција се конкурира. 

Само кандидатите кои ќе бидат селектирани во потесен избор ќе бидат повикани на интервју

Контакт телефон: 070/220-874

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде