Vrabotuvanje.com - Возач - Територија на Р.Македонија - ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

  • ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ Тетово

Компанијата ИНТЕГРАЛ дооел од Скопје, со дејност на работење продажба и дистрибуција на производи за широка потрошувачка, објавува оглас за следната работна озиција:

 
ВОЗАЧ 1 (еден) извршител
 
 
Потребни услови и квалификации:
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Минимум средна стручна спрема
  • Организаторски способности, способни за самостојна и работа во тим
  • Работно искуство во дејноста ќе се смета за предност
  • За територија на Македонија, со реонско место на живеење Скопје
 

Ако се пронаоѓате во описот, ве поттикнуваме да аплицирате и станете член на нашиот тим

Апликациите за работното место со вклучена биографија да се испратат преку полето Брза Апликација заклучно со 27.07.2021 година, нагласено за која позиција се конкурира.

Само кандидатите селектирани во потесен избор ќе бидат повикани на интервју.

Контакт телефон: 070/220-874

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде