Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка во кујна - Скопје - ШИН ХАИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничарка во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

  • ШИН ХАИ ДОО


 

Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. 

Ѕвезден Океан има потреба од следната работна позиција:
 

ХИГИЕНИЧАРКА ВО КУЈНА
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Со или без работно искуство.


Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност;
  • Педантност и темелност;
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата.


Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера;
  • Месечна плата во висина од 20.000 денари;
  • Работа во две смени.

 

Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето "Брза Апликација".

Контакт телефон: 078/287-345

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде