Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Гостивар - МОНТЕНЕГРО ДОO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Гостивар

Рок за пријавување:

 • МОНТЕНЕГРО ДОO
Miniso

Монтенегро ДОО
објавува оглас за вработување на

ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ

 

 • Месар
 • Продавач на деликатес
 • Касиер
 • Магационер
 • Одговорен за прием на роба
   

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови

 • Со или без работно искуство
 • Професионално, квалитетно и одговорно работење
 • Позитивен однос кон работата
 • Уредност и дисциплинираност

Ние нудиме

 • Редовни месечни примања
 • Работно време, согласно Законот за работни односи
 • Пријатна работна атмосфера 

Доколку ги исполнувате условите и сте мотивирани за работа испратете ваша биографија преку полето Брза Апликација со назнака за работната позиција за која што аплицирате.

Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде