Vrabotuvanje.com - Асистент на генерален директор - Велес - СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент на генерален директор

Велес

Рок за пријавување:

  • СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде