Vrabotuvanje.com - Возач - Доставувач Б - категорија - Скопје - ФРИКОМ БЕОГРАД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач - Доставувач Б - категорија

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФРИКОМ БЕОГРАД ДООЕЛ

ФРИКОМ Београд Дооел, лидер на пазарот во производство на сладолед и дистрибуција на замрзната храна, кој својата водечка позиција ја одржува преку континуирана иновација на асортиманот, објавува ОГЛАС за вработување на персонал за позиција: 

ВОЗАЧИ – ДОСТАВУВАЧИ со Б категорија

Потребни квалификации: 

 • Минимум средно образование 
 • Пожелно претходно работно искуство во дистрибуција
 • Возачка дозвола Б – категорија 


Одговорности и задачи:

 • Навремена дистрибуција на производите
 • Реализација на наплата на доставени фактури
 • Развивање и одржување на односите со клиентите


Очекувани вештини и способности:

 • Динамични лица, насочени кон остварување резултати
 • Организирани и мотивирани личности
 • Одлични комуникациски и интерперсонални вештини
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
 • Флексибилност за работа на терен 

Вашата професионална биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака на апликацијата „за оглас за Возач-Доставувач Б - категорија“ 

Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака нема да бидат разгледани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде