Vrabotuvanje.com - Автоматичари / Машински инженери / Архитекти - Скопје - ППГ ЦЛЕАНРООМС ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Автоматичари / Машински инженери / Архитекти

Скопје

Рок за пријавување:

  • ППГ ЦЛЕАНРООМС ДОО Скопје
  • Адреса: ул.Мирослав Крлежа бр.46, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://polipanelgroup.com

Друштвото за градежништво, трговија и услуги

ППГ Цлеанроомс Доо Скопје, која е дел од PoliPanel Group

објавува оглас за вработување 

Автоматичари (2 извршители)

Машински инженери (2 ИЗВРШИТЕЛИ)

Архитекти (2 ИЗВРШИТЕЛИ)

 

Потребни квалификации за Автоматичари:

  • Со работно искуство од минимум 2 години и одлично познавање на REVIT MEP. 

Потребни квалификации за Машински инженери:

  • Со работно искуство од минимум 2 години и одлично познавање на REVIT MEP.

Потребни квалификации за Архитекти:

  • Со одлично познавање на REVIT MEP 2018.


Посакувани вештини и одговорности

  • Останати основни работи кои ќе ги добива по налог на претпоставениот
  • Подготвеност за тимска работа и работа под притисок на зададени рокови
  • Динамичност и иницијативност
  • Одговорна, мотивирана и стабилна личност

 ​


Сите заинтересирани можат да го испратат своето резиме проследено со мотивационо писмо преку полето Брза Апликација.

За повеќе информации посетете ја нашата веб страна: www.polipanelgroup.com

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде