Vrabotuvanje.com - Call Centаr Agents со македонски јазик - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Call Centаr Agents со македонски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

Health Republic е европски бренд, кој бара амбициозни, одговорни, упорни, комуникативни лица за работа во call centar, во областа на телефонска продажба и додатоци на исхрана и комуникација со странки.

CALL CENTAR AGENTS
со македонски јазик

 

Ние бараме:

 • ССС или ВСС;
 • Развиени комуникациски и презентациски вештини;
 • Динамична, мотивирана и позитивна личност;
 • Предност ќе имаат оние кандидати кои работеле во продажни кол центри.

Работни услови:

 • Работно време од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот;
 • Следува интервју и почетна обука;
 • По обуката се вработуваат избраните кандидати, само оние кандидати кои одговараат на барањата на компанијата;
 • Фиксна плата + профит.

Ние нудиме:

 • Можност за напредување во кариерата;
 • Најуспешните до менаџерска позиција;
 • Квалитетот носи брзо зголемување на приходите.

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде