Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - AWT International
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • AWT International


 

АВТ Интернатионал - Компанија која врши дистрибуција и трговија на големо со прехрамбени и непрехрамбени производи за широка потрошувачка, објавува потреба за следното работно место на определено работно време:
 
Магационер - 4 (четири) извршители
 
 
Потребни квалификации:
 • Средна стручна спрема
 • Пожелно е работно искуство

Одговорности и задачи:
 • Прием и складирање на производи 
 • Комисионирање на робата, по налозите на испорака
 • Ја подготвува робата  за сигурен транспорт
 • Одржува безбедна и чиста работна средина преку одржување на хигиена во магацинот
 • Почитување на процедурите за работа и спроведување на сите мерки за безбедност и здравје на работа.

Лични карактеристики:
 • Флексибилност
 • Иницијативност и самомотивираност
 • Ефективност и ефикасност
 • Позитивен став
 • Способност за поставување на приоритети
 • Способност за самостојно решавање на проблеми
 
Ние нудиме:
 • Можност да бидете дел од компанија со одлична работна средина – атрактивна и динамична работа
 • Работа во две смени
 • Се работи од понеделник до петок
 • Редовни месечни примања
 • Работно време: Полно работно време 40 часа неделно
 • Обезбеден превоз
 
Ако сте заинтересирани да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја вашета лична биографија “CV” и мотивационо писмо на на македонски и англиски јазик преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака во subject ”Магационер”.
 
Само избраните кандидати ќе бидат контактирани за интервју
 
Општи правила за аплицирање:
 • Именување на документ за аплицирање - CV (име и презиме на апликантот).
 • Назнака на позицијата за која се аплицира
 • Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во АВТ Интернатионал или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Контакт тел.+389 70 387 872

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде