Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - НЕУРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕУРОМЕДИКА

НЕУРОМЕДИКА, болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следната работна позиција:
 

ВОЗАЧ
 

Потребни квалификации:

 • ВСС/ССС
 • Претходно работно искуство во областа
 • Поседување возачка дозвола Б категорија - активен возач

​Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
   

Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.


Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде