Vrabotuvanje.com - Телефонски агенти / референти за продажба за приватно здравствено осигурување - Скопје - СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОКЕР АД БИТОЛА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Телефонски агенти / референти за продажба за приватно здравствено осигурување

Скопје

Рок за пријавување:

  • СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОКЕР АД БИТОЛА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде