Vrabotuvanje.com - Продажен агент - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен агент

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕНА ЛУКА

ЕЛЕНА ЛУКА Е ВО ПОТРАГА ПО НОВИ ЧЛЕНОВИ НА СВОЈОТ МОДЕН ТИМ. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ОБЕМОТ НА РАБОТА И ОТВОРАЊЕ НА ПОВЕЌЕ ЕЛЕНА ЛУКА ПРОДАВНИЦИ ВО ПОТРАГА СМЕ ПО КРЕАТИВНИ ПРОДАВАЧИ

Продажните агенти ќе работат со следниве работи:

 • Советување на клиентите при продажба
 • Онлајн продажба
 • Фотографирање на модни парчиња и постојана промоција на Елена Лука на друштвените мрежи
 • Водење на e-shop

Потребно знаење:

 • Личноста да е креативна и да ја сака модата
 • Да има работно искуство поврзано со мода и женска конфекција
 • Да има познавање од Word и Excel
 • Фотографирање (да има око за детали)
 • Напредно познавање на англиски јазик, втор јазик (албански или турски) се смета за предност

Ви нудиме:

 • Подршка во развивање на модни вештини
 • Пријатна и весела атмосфера
 • Тимска работа со јасни одговорности

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија + портфолио преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде