Vrabotuvanje.com - Касиер - Радовиш - Радовиш - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиер - Радовиш

Радовиш

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

 
КАМ доо е најголем синџир на маркети во Македонија кој ги применува основните принципи на хард дисконт: Висок квалитет и постојно ниски цени. Присутни сме во три земји со повеќе од 90 продавници, а успехот на компанијата го обезбедуваат 1.100 вработени кои посветено и професионално ја извршуваат својата работа.
 
КАСИЕРИ
Реон Радовиш
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Пожелно предходно работно искуство на иста позиција
 • Работно познавање на компјутери
 
Личен профил:
 • Љубезен и професионален однос кон потрошувачите
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух
 
Ние нудиме:
 • Основна плата во договор за работа 15.500 денари + максимален бонус од 2.900 ден. кој зависи од успешност во извршувањето на работните задачи.
 • Само кај нас дополнително се исплаќа за сите изработени прекувремени часови, работа во недела, работа на празник и работа во сабота повеќе од законските прописи
 • Пријатна работна атмосфера 
 • Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи
 
Молбите со наведено завршено образование, работно искуство и контакт телефон да се испратат на следната адреса:  
КАМ ДОО 
Персонален оддел 
ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје 
 
Или на E-mail: vrabotuvanje@kam.com.mk
 
Апликации за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде