Vrabotuvanje.com - Доставувач - Кичево - Кичево - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач - Кичево

Кичево

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

ВРАБОТУВАЊЕ За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција во Кичево:

ДОСТАВУВАЧ ЗА РЕОН КИЧЕВО

потребни квалификации:

  • Минимум средно образование
  • Солидно познавање на градот и околните места
  • Искуство со теренска работа
  • Познавање на албански јазик
  • Возачка дозвола Б категорија

 

ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ:

  • Достава на пратки на терен, со користење на службено возило, службен велосипед или мопед и достава на поштенски пратки пеш. 
 
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација со назнака  “Доставувач-Кичево” 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде