Vrabotuvanje.com - Стручен соработник за работа на терен - Скопје - ГЕНОМИКС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручен соработник за работа на терен

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГЕНОМИКС ДООЕЛ
 • Адреса: Атинска 23, 1000 СКопје
 • Веб страна: http://www.genomiks.mk
СТРУЧЕН СОРАБОТНИК ЗА РАБОТА НА ТЕРЕН

За нас: 
ГЕНОМИКС е компанија која е лидер во светот за клинички генетски тестови во областа на  здравјето на жените, онкологијата и медицинската трансплантација.
 
Потребни квалификации:
 • ВСС / ССС (фармацевт, стоматолог, биотехнолог, биолог)
 • Со или без претходно работно искуство, предност ќе имаат кандидатите со работно искуство
 • Задолжително поседување на возачка дозвола - Б категорија
 • Познавање на англиски јазик
 • Работа со MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Потребни способности и вештини:
 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионален и љубезен однос
 • Подготвеност за патување и работа на терен
 • Тимски дух
 • Лојалност, самоиницијативност и темелност​

Нудиме:

 • ​Работно време 40 работни саати
 • Плата: 30.000 денари.
 • Кандидатот кој ќе биде повикан на работа ќе добие на користење, мобилен телефон, автомобил и континуирана доедукација.
 • Пријатна работна атмосфера.

 

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ ПОЛЕТО БРЗА АПЛИКАЦИЈА!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде