Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - КАМ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КАМ ДОО Скопје

КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард дисконт: висок квалитет и постојно ниски цени. Со препознатлива мрежа од 70 маркети постојано сме блиску до нашите купувачи. 
 
Поради понатамошен развој, Компанијата има потреба од:
 
ВОЗАЧ

 
Потребни квалификации:
 • Средно образование;
 • 2 години работно искуство;
 • Возачка дозвола Ц-категорија.
 
Работни задачи: 
 • Утовар, превоз и истовар на производите по дефинирани релации;
 • Водење грижа за техничката исправност на возилото, негова чистота и редовно одржување;
 • Водење грижа за исправноста на документите за возилото и стоката која се дистрибуира (сообраќајна дозвола, товарни листови, испратници и друга пропратна документација);
 • Водење евиденција при примопредавање на робата со одговорниот од маркетот;
 
Ние нудиме:
 • Основна плата 19.600 денари, максимален бонуси од 4.900 ден. + се исплаќа додаток на плата за сите изработени прекувремени часови и работа на празник, само кај нас се исплаќа повеќе од законските прописи дополнително за работа во сабота и работа во недела 
 • Пријатна работна атмосфера 
 • Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи
 
 
Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете персонална биографија (CV) на следната адреса: КАМ ДОО Персонален оддел ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје или на E-mail: personal@kam.com.mk
 
Апликација за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде