Vrabotuvanje.com - Специјалист за грижа за корисници на германски јазик (м/ж) - Скопје - АГЕНЦИЈА ЗА МАРКЕТИНГ СИТИ КОНЕКТ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Специјалист за грижа за корисници на германски јазик (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • АГЕНЦИЈА ЗА МАРКЕТИНГ СИТИ КОНЕКТ ДОО Скопје
 

БАРАМЕ КАНДИДАТ ЗА СЛЕДНАТА РАБОТНА ПОЗИЦИЈА: 

Специјалист за грижа за корисници на германски јазик (м/ж)


Пријавете се доколку сакате:
 • Да запознаете нови колеги
 • Договор на неопределено или определено време
 • Почетна плата од 700 евра  (... непредувај понатака)
 • Одлични бонуси (не се шалиме :) )
 • Работа во нашите модерни канцеларии во центарот на Скопје
 • Платена обука за работата
 • Работа во меѓународно опкружување
 • Добро да се забавувате!
   
Што бараме од вас:
 • Познавање на Германски јазик 
 • Основно познавање на англиски јазик
 • Одлични комуникациски вештини
 • Желба за запознавање на различни култури
 • Ведар дух и радозналост
 • Желба за учење и напредување
 • ГОЛЕМА НАСМЕВКА :)

Сакате ли  да го искористите вашето знаење на Германски јазик?

Не ви е проблем да им помагаате  на луѓето?

Одговарајте на пршања, приговори и барања од страна на корисниците преку телефон и други канали на германски јазик со цел да им се помогне и да се информираат корисниците во врска со производите и услугите на клиентот.

 

 

Што чекате? 

Пратете ни го вашето CV и конектирај се со нас

www.citycc.eu

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде