Vrabotuvanje.com - Касиери - Пумпари - Хигеничарки - Кичево - ШЕЛ ОИЛ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиери - Пумпари - Хигеничарки

Кичево

Рок за пријавување:

 • ШЕЛ ОИЛ ДООЕЛ
 • Адреса: Magistralen Pat br2A, 6250
 • Телефон: 078421884

ШЕЛ ОИЛ ДООЕЛ има потреба од работни места на следната позиција:
  
КАСИЕРИ - ПУМПАРИ - ХИГИЕНИЧАРКИ

     
       Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Години од 18 до 35
 • Пожелно работно искуство на работни места како трговци, комерцијалисти или на работни места во менувачница
 • Одлично познавање на работа со компјутер
 • Одговорност, лојалност, професионалност
 • Совесност, самодисциплинираност, прилагодливост
 • Смиреност, сталоженост, комуникативност
 • Насоченост кон тимска работа како и способност за самостојна работа

       Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Тимска работа и професионален однос кон клиентите
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Позитивен став
 • Допринесување на нови клиенти

       Ние нудиме:

 • Работа која се одвива во три смени, 40 часа неделно;
 • Совршени услови за работа во пријатен амбиент;
 • Со добар надомест.

Работната позиција се однесува за реон Кичево.

За подетални информации обратете се на тел.број 078/421-884 или испратете ја Вашата кратка биографија – CV, преку полето Брза Апликација или лично да ги достават на нашата адреса.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде