Vrabotuvanje.com - Customer Service Representative - Аеродром, Руди Чајавец бр.6, Скопје / Михајло Апостолоски 3, Штип - Road Legends
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Customer Service Representative

Аеродром, Руди Чајавец бр.6, Скопје / Михајло Апостолоски 3, Штип

Рок за пријавување:

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде