Vrabotuvanje.com - Теренски инженер - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Теренски инженер

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Elena Luka Engineering има потреба од вработување на теренски инженер

Одговорности и задачи:

 • Документирање на сите активности како алат/ база на податоци/ побарувања од клиенти/ екипирање на мајстори
 • Грижа за опрема и екипа и изработка на дневни извештаи
 • Одржување и управување на пристапни мрежи и водење на документација за сработени позиции на екипите ангажирани од страна на клиентите
 • Контрола на квалитет на сработеното, посетување на терен, теренски активности
 • Изработка на бизнис понуди за клиенти
 • Екипирање на работници во зависност од барањето на клиентот преку формирање на тимови, екипирање на постоечките и дополнување со нови

Нудиме:

 • Одлична заработка
 • Сигурна работа
 • Модерни едукации
 • Работа во динамична и модерна работна атмосфера
 • Можност за напредување

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде