Vrabotuvanje.com - Касиер - Шанкер - Скопје - Казино
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиер - Шанкер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Казино
ЗА НАШИТЕ ПОТРЕБИ, БАРАМЕ КАНДИДАТИ ЗА РАБОТА ВО КАЗИНО

Касиер - шанкери

реон: скопје

Личен профил:

  • Организирана, одговорна и комуникативна личност
  • Професионален однос кон клиенти
  • Тимска работа
  • Позитивен пристап кон работата 

Ние нудиме:

  • Плата: 24.000 мкд + бонуси
  • Пријавени на полно работно време
  • Работа во три смени, два и пол слободни дена во неделата
  • 3 дена неплатена обука - работа со апарати

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде