Vrabotuvanje.com - Контролори за квалитет - Супервизори - Скопје - ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контролори за квалитет - Супервизори

Скопје

Рок за пријавување:

 • ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
 • Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов бр.15, 1000 Скопје


Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуство во областа на управување и одржување на станбени и деловни објекти, професионални услуги за одржување на хигиена и професионални хаусмајсторски услуги (техничко одржување) во станбени и деловни објекти, има потреба за вработување на: 

КОНТРОЛОРИ ЗА КВАЛИТЕТ - СУПЕРВИЗОРИ
на неполно работно време (20 часа неделно)
 

Што е тоа што го бараме:

 • Завршено високо или средно образование,
 • Возачка дозвола Б-категорија,
 • Работно искуство на исто или слично работно место ќе се смета за предност,
 • Поседување на сопствено возило ќе се смета за предност.

Одговорности и работни задачи:

 • Спроведување дневни теренски активности поврзани со контрола на квалитетот на услугите и остварување на целите,
 • Дневна комуникација и градење долгорочни односи со вработените и претставници на клиентите,
 • Истражување и разрешување поплаки од клиенти,
 • Собирање и анализа на податоци за извршени услуги, изготвување прегледи и извештаи за вработените и услугите,
 • Изработка на распоред за работа и контрола,
 • Останати работни активности доделени од страна на претпоставените лица.

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Подготвеност за тимска работа и професионален однос кон клиентите.

Хауз Мајстор Плус Ви нуди:

 • Професионална обука,
 • Солидни месечни примања,
 • Пријатна работна средина.

Доколку сакате да бидете дел од тимот на Хауз Мајстор Плус, аплицирајте преку полето Брза Апликација или испратете Кратка биографија на vrabotuvanje@hauzmajstor.com

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде