Vrabotuvanje.com - ИТ менаџер - Скопје - БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје

Comodita Home е најголемиот регионален малопродажен ланец за производи за домот. Во Март 2015 година Comodita Home и официјално се појавува на пазарот како самостоен бренд најпрво со 8 продавници, за денеска, по 5 години, да брои 48 продажни салони во целиот регион

Comodita , објавува оглас за следната работна позиција:

ИТ МЕНАЏЕР
Локација на работно место: Администрација Визбегово


Потребни квалификации:

 • Универзитетска диплома во областа на информациски технологии
 • Познавање на англиски јазик – напредно ниво
 • Одлично познавање на работа со компјутери
 • Познавање и активно користење на Photoshop
 • Силни аналитички и технички вештини и вештини за решавање на проблеми
   

Личен профил:

 • Динамична и иницијативна личност
 • Способност за брзо дијагностицирање на некој технички проблем
 • Способност да даде решение за отстранување на проблемот
 • Способност за активно слушање и јасно комуницирање
 • Аналитичност и прецизност

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде