Vrabotuvanje.com - Возач на камион - Скопје - СТОКОМАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион

Скопје

Рок за пријавување:

  • СТОКОМАК ДОО

Стокомак е ланец на дисконтни маркети кој работи според концептот и принципите хард-дисконт. Поради проширување и отварање на нови работни позиции, за потребите вработуваме  
 

ВОЗАЧ на камион

 

Квалификации:

  • ССС
  • Возачка дозвола со Ц категорија
  • Предност е работно искуство од минимум 1година
  • Подготвеност за тимска работа
  • Високо развиено чувство за координирање на трошоци и економичност
  • Одлични интерперсонални и комуникациски способности и добар однос со купувачи

Наша понуда: почетна плата 23,000,00 денари  и + доплата за работа на државен празник, можност за учење и напредување

Пријавување и испраќање на ваши биографии на: vrabotuvanje@stokomak.com.mk

​ 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде