Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Бардовци - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар - Бардовци

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Имаме потреба од: 

ХИГИЕНИЧАРКА

Одговорности и задачи:

Потребно е лице за одржување на хигиена во приватна куќа.


Барања за позицијата:

  • Завршено средно образование;
  • Искуство во одржување на хигиена на приватни куќи/резиденции се смета за предност;
  • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски;
  • Висока работна етика.​

Вработување на полно работно време.

Работно време: понеделник до петок, прва смена

Локација: Бардовци.

Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 27.08.2021. 

Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде