Vrabotuvanje.com - Секретарка - Скопје - МЕД И СОН ГРОУП
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МЕД И СОН ГРОУП

Медисон Гроуп е меѓународна бизнис група, основана во 2015 година. Се состои од фирми и филијали во Србија, и Република Македонија.

Широкиот спектар на производи и дистрибуција се врши преку високо квалификуван персонал.

Медисон Гроуп нуди новоотворено работно место за следната работна позиција:

СЕКРЕТАРКА

Квалификации, вештини и способности:

  • Високо развиени комуникациски способности;
  • Висока мотивираност, самоиницијативност;
  • Способност за превземање на одговорност;
  • Флексибилност и адаптибилност;
  • Одговорност, љубезност и позитивност;
  • Способност за тимска работа.

Ние нудиме:

  • Плата 20.000 плус бонуси.


Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде