Vrabotuvanje.com - Маркетинг агент – шпански јазик - Скопје - БИГ БИЗНИС СОЛУШНС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг агент – шпански јазик

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИГ БИЗНИС СОЛУШНС ДООЕЛ

 


маркетинг агент - шпански јазик

Локација: Скопје

 

 

Ова е одлична можност за мотивиран професионалец кој сака да напредува во својата кариера!

Потребни услови кои треба да ги исполнувате е ефективна усна и писмена комуникација односно активно познавање на шпанскиот јазик. Ние очекуваме комуникативна личност со вештини за преговарање, убедување и продажба, секогаш ориентирана кон остварување на резултати и аналитичко размислување.

Како брзорастечка компанија, ние Ви гарантираме висока плата и месечни бонуси, динамични работни услови каде ќе ги унапредите Вашите вештини, како и модерни работни простории во центарот на градот.

Основната нето плата за работен однос на полно работно време за оваа позиција изнесува 30.750 денари. Сите заинтересирани кандидати, своите професионални биографии (CV) да ги испратат на: hr.office.bbs@gmail.com со назнака Маркетинг агент – шпански јазик, најдоцна до 24.09.2021 година.


_________________________________________________________

 

Esto es una oportunidad única para una persona ambiciosa y motivada que quiera progresar en su carrera!

La única condición necesaria es saber expresarse bien, es decir, un conocimiento básico de la lengua española. Necesitamos a una persona comunicativa con capacidad de negociación, persuasión y vender, siempre orientada hacia lograr buenos resultados y el pensamiento analítico.

Como empresa de rápido crecimiento, le garantizamos un salario alto y bonificaciones mensuales, condiciones de trabajo dinámicas donde podrán mejorar sus habilidades y también oficinas modernas en el centro de la ciudad.

El salario neto básico para un empleo a tiempo completo para este puesto es 30,750 denars. Todos los candidatos interesados pueden enviar su CV al correo electronico: hr.office.bbs@gmail.com, obligatoriamente añadir: Agente de Marketing - idioma español, a más tardar el 24.09.2021.

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ?
Исратете ја Вашата биографија електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде