Vrabotuvanje.com - Соработници - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  
 
ВРАБОТУВАЊЕ за потребите на својот клиент, 
Поради проширување на компанијата објавува оглас
за вработување на 10 соработници (мажи и жени)
 
За примените кандидати е обезбедена обука од компанијата за различните позиции кои се на располагање .
 FULL TIME  (Предност имаат невработени лица кои можат да започнат веднаш)
 PART TIME   (предност имаат кандидати кои работат само прва смена)
 
Компанијата обезбедува:
Стартни приходи до 18.000 ден. + бонуси+дополнителна заработка
Различни позиции спрема стандардите на компанијата
Специјализирани обуки за менаџерски позиции
Фер, коректна работна атмосфера
 
Кандидатите треба да имаат возило на располагање
кое ќе можат да го користат во склоп на обуката (локално низ Скопје)
 
Аплицирајте преку полето Брза Апликација,
задолжително интервју за сите кадидати
во вторник ( 14.09.21 и 21.09.21)
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде