Vrabotuvanje.com - Работник во производствен погон за кроасани - Скопје - МУЛТИПРОМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во производствен погон за кроасани

Скопје

Рок за пријавување:

 • МУЛТИПРОМ ДООЕЛ

„Мултипром“ е компанија основана во 1991 година
Компанијата се занимава со производство на кондиторски производи и има 250 вработени лица. 
Располага со производство на над 200 производи, кои се произведуваат преку автоматско инсталирани 12 софистицирани производни линии.

Поради проширување на својот тим, Мултипром има потреба од:

РАБОТНИК ВО ПРОИЗВОДСТВЕН ПОГОН за кроасани

5 машки оператори на машина за производство на кроасани

РЕОН: НАС. Маџари/КВАНТАШКИ ПАЗАР и нас. илинден

Барани позиции: Оператори на машина за производство на кроасани


Квалификации:

 • Образование ССС
 • Со или без работно искуство
 • Способност за изведување на општи помошни работи по налог
 • Способност за тимска работа
 • Волја за учење и напредување

Ние нудиме:

 • Работно време во смени 
 • Превоз од фирма
 • Редовен годишен одмор 
 • Осигурани веднаш
 • Платени придонеси
 • Можност за напредок во зависност од квалитетот на работникот и работната позиција

 

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) електронски преку полето Брза Апликација.

Телефонски број за контакт: 070/311-126 Маре

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде