Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје

Компанијата АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје  објавува оглас за

ХИГИЕНИЧАР/КА
- за чистење и одржување на хигиена во деловен простор -
(Индустриска зона - Визбегово)

Потребни квалификации и вештини:
 • Минимум ССС-средно образование
 • Висока работна етика и лојалност
 • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
 • Пожелно е познавање на основен Англиски јазик

Опис на работни задачи:

 • Целокупно одржување и хигиена во деловниот објект
 • Врши замена и поставување на потрошен материјал во објектот
 • Доставува барање за нови потребни средства за одржување и хигиена за набавка
 • Одговорност кон работните задачи и протоколи на работа

Компанијата нуди

 • Работни денови од Понеделник до Петок (08:00-16:00ч)
 • Нето плата за работната позиција изнесува 15.500денари

Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат горе наведените услови потребно е да испратат резиме (CV) со наведување на работното место „Хигиеничар/ка”  преку полето Брза Апликација. Само избраните кандидати кои ги исполнуваат условите ќе бидат повикани на интервју.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде