Vrabotuvanje.com - Надзорен инженер - Скопје - ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Надзорен инженер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
 
 
 
Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др. ДОО Скопје е компанија лоцирана во Македонија, која испорачува комплетни решенија од областа на геотехниката, хидротехниката, енергетиката, рударството, патната инфраструктура и заштитата на животната средина. Поради зголемен обем на работа Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др. ДОО Скопје има потреба од вработување на:

 
Oглас за работна позиција: Надзорен инженер

 
Минимум потребни квалификации: 
 • ВСП – Дипломиран градежен инженер
 • Пожелно е поседување на Овластување А за Надзорен инженер од Градежништво
 • Работно искуство: работа на објекти од нискоградба или високоградба
 • Пожелно е познавање на Англиски јазик 
 • Познавање и работа со MS Office 
 • Возачка дозвола- Б категорија
Дополнителни квалификации/вештини/познавања:
 • Пожелно е искуство во работа на проекти/објекти по FIDIC договори
Опис на работни задачи: 
 • Надзорен инженер
Вашата биографија и мотивационо писмо, со задолжително наведување на работната позиција за кој се пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите:
 • По електронска пошта преку полето Брза Апликација
 • По пошта на адреса: ул. Борис Трајковски бр. 111 Скопје најдоцна до 07.10.2021.
Работното време започнува од 08:00 часот до 16:00 часот.
 
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат бараните услови, ќе бидат повикани на разговор. 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде