Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Територија на Р.Македонија - ВТ Компани
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

  • ВТ Компани


 

ВТ Компани –увозник и дистрибутер на оптички производи , има потреба од 
 
КОМЕРЦИЈАЛИСТ
за флексибилно работно време
за продажба на територија на РС Македонија
 
 
Потребни квалификации:
  • ССС/ВСС
  • Претходно работно искуство во продажба на терен
  • За предност ќе се смета доколку кандидатот има искуство во продажба на брендирана роба
  • Возраст - над 30 години
  • Возачка дозвола-Б категорија
Потребни способности и вештини:
  • Висока одговорност
  • Самостојност во работењето и организацијата
  • Одлична комуникација со купувачите
  • Кандидатот треба да поседува искуство во продажба на терен
 
Комерцијалистот во  ВТ Компани ќе добие можност за висока заработка, според остварената продажба.

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги испратат преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде