Vrabotuvanje.com - Возач - Кичево, Прилеп, Македонски Брод, Гостивар - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кичево, Прилеп, Македонски Брод, Гостивар

Рок за пријавување:

  • Маврово Ј - Т ДОО

Поради проширување на својот тим Млекара Маврово има потреба од: 

ВОЗАЧ
Реон Кичево, Прилеп, Македонски Брод, Гостивар

 

Потребни квалификации: 

  • Минимум средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Возачка дозвола Б категорија и Ц категорија
     

Сите заинтересирани кандидати да се јават на бројот 070/271-450

Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде