Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

ДЕТОИЛ ДОО за своите деловни простории во Скопје,
има потреба од вработување на лице за работно место:

ХИГИЕНИЧАР

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Препорачливо е претходно работно искуство како хигиеничар

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Професионалионален и љубезен однос 
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност


Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови, испратете Ваша кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација или јавете се на телефон 070/342 – 758

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде