Vrabotuvanje.com - Магационер - Куманово - КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ

 

Компанијата Квалитет Пром ДООЕЛ Куманово има потреба од следната работна позиција
МАГАЦИОНЕР

 
Работни обврски:
  • Утовар/истовар на трговска стока
  • Водење на електронска евиденција во актуелниот софтвер за материјално-трговско работење(правење на приемници, испратници, спроводници)
  • Услужуање на клиенти
  • Грижа и одговорност за задолжената залиха

Потребни вештини:
  • Искуство во работа со кран и виљушкар 
  • Основни познавања на работа со компјутер( искуство во водње на евиденција) 
  • Комуникативност и работа со клиенти
  • Колегијалност, тимска работа, чесност и лојалност
  • Одговорност во извршувањето на задачите и проактивен пристап кон работата
 
Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови, испратете Ваша кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација или јавете се на телефон 070/342 – 758.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде