Vrabotuvanje.com - Возачи - Скопје - РУДИНЕ ММ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • РУДИНЕ ММ ДОО Скопје

Реномирана компанија, бара млади, енергични, амбициозни, комуникативни личности за вработување на следната позиција:

ВОЗАЧИ

 

Потребни квалификации:
  • Минимум ССС
  • Претходно работно искуство
  • Возачка дозвола Ц категорија
  • Комуникативност и лојалност
 
Почетна плата: 20.000 денари + бонус. 

Ве охрабруваме да се пријавите со Вашата Професионална биографија преку полето Брза Апликација!
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде