Vrabotuvanje.com - Возач- доставувач во Струмица - Струмица - Еуро Табак ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач- доставувач во Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

 • Еуро Табак ДОО

 
 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
Еуротабак има потреба од Возач- доставувач во Струмица

Локација: Струмица , Македонија
Оддел: Логистика
Рок за пријавување: 15.10.2021
Позиција: 1
 
 

Цел на работното место
 • Одговара за квалитетна и ефикасна дистрибуција на стоки до купувачите на пазарот и до други организациски единици во компанијата со цел да бидат квалитетно и навремено услужени.
 
Услови за работа:
 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Работа на определено време;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства;
 
Потребни квалификации:
 • Средно образование;
 • Возачка дозвола,  Ц категорија/ активен возач
 • Најмалку 1 година искуство 
 • Комуникациски  вештини;
 • Општо познавање на модерната комуникациска технологија;
 • Солидно познавање на автомобилската технологија.
 
Работни задачи:
 • Управување со возило и достава 
 • Навремена дистрибуција на производите
 • Врши утовар и истовар на роба 
 • Подготвува патни налози 
 • Развивање и одржување на односите со клиентите
 
Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
*Сите некомплетни апликации нема да бидат разгледувани
 
 
Краен рок за аплицирање: до 15.10.2021
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде