Vrabotuvanje.com - Оператори - Скопје - Скопје - МАКС БЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКС БЕТ ДОО
MaxBet е компанија која постојано расте, развива стратегии, ги поврзува интересите, бара нови предизвици, го проширува и го обликува бизнисот. MaxBet дише заедно со своите играчи и делува како тим со постојан проток на енергија кој нè води до врвот, за постигнување заеднички цели! Достојното работење и постојано слушање на потребите на луѓето и на пазарот ja доведе MaxBet на лидерската позиција. MaxBet спортски обложувалници има потреба од вработување на:

ОПЕРАТОРИ 

реон: скопје

Ние како компанија можеме да Ви понудиме:

 • Минимална плата 16.500 денари
 • Бонуси од број на уплатени тикети
 • Платен ноќен саат на работно место (од 22:00 до 01:00)
 • Платен празник во зависност на работни саати
 • Договор за работа (определено и неопределено)
 • Летен, зимски и пролетен одмор

Должностите кои треба да ги извршите:

 • Уплата и исплата на тикети
 • Комуникација со клиентите и објаснување на потребни информации поврзани со услугите, игрите, бонусите и сите потребни работи за начинот на играње
 • Принтање резултати и дневни понуди

Потребни квалификации:

 • Основно познавање на компјутери
 • Завршено средно образование
 • Со и без работно искуство
 • Пожелно е познавање од областа на спортот
 • Одговорност, лојалност и професионалност
 • Прилагодливост, совесност, посветеност на работата
 • Насочен кон тимска работа и професионален однос со колегите
 • Смиреност, комуникативност, позитивен став

Доколку сакате да бидете дел од тимот на MaxBet обложувалниците, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде