Vrabotuvanje.com - Вилушкарист / Магационер - Скопје - МАКДИА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вилушкарист / Магационер

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКДИА ДОО

 

Макдиа ДОО Илинден - Компанија со основна дејност производство на производи од пластични маси и преработка на хартија, лоцирана во Технолошко Индустриска Развојна Зона 23/1, 1041 Илинден,
има потреба да вработи персонал на позиција во:
 

ВИЛУШКАРИСТ / МАГАЦИОНЕР
 

Потребни квалификации:

  • Основно образование
  • Задолжително претходно работно искуство како вилушкарист и поседување лиценца за вилушкарист
  • Задолжително поседување возачка дозвола

Одговорности и задачи:

  • Управува и со виљушкар и води сметка за правилно манипулирање со истиот,
  • Управува со неа при истовар и утовар на суровини и материјали и готови производи

Нудиме:

  • Плата по договор
  • Оброк
  • Работно време од 40 часа неделно

Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) можат да ја испратат преку полето Брза Апликација со ЗАДОЛЖИТЕЛНА назнака на апликацијата: за оглас за ВИЛУШКАРИСТ / МАГАЦИОНЕР 

Напомена: САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде