Vrabotuvanje.com - Доставувач во малопродажба - Битола - Битола - НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач во малопродажба - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде