Vrabotuvanje.com - Менаџер на продавница - Скопје - БАРК ГРУП ДОО Куманово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на продавница

Скопје

Рок за пријавување:

 • БАРК ГРУП ДОО Куманово

 

Барк груп е компанија која се занимава со трговија на обувки и чанти  на реномирани брендови.

Има потреба од продажни асистени на полно и скратено работно време во новата продавница BARK која ќе се отвора наскоро во EAST GATE MALL.

МЕНАЏЕР НА ПРОДАВНИЦА
Локација: EAST GATE MALL

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
 • Минимум средно образование;
 • Предходно работно искуство на иста или слична позиција од минимум една (1) година;
 • Познавање на работа со MS Office (Word, Excel);
 • Активно познавање на англиски јазик;  
 • Изразени комуникациски способности и организациски вештини.

РАБОТНИ ЗАДАЧИ:
 • Целосно управување на продавница; 
 • Раководи со тимот;
 • Задолжен е за продажба на производи;
 • Води грижа за купувачите-клиентите;
 • Задолжен е за нарачки и повратници;
 • Се грижи за просторот во продавницата и просторот за складирање-магацин;
 • Врши контрола на доделен буџет;
 • Комуницира со главна канцеларија.

НУДИМЕ:
 • Конкурентна плата+ бонуси од месечна реализација
 • Годишни бонуси
 • Попуст при купување на вработени
 • Работа во смени
 • Можности за напредување

Аплицирање:
Сите заинтересирани кандидати треба да го достават своето CV преку полето Брза Апликација најдоцна до 25.09.2021 година.

Напомена:
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде