Vrabotuvanje.com - Рачен пакувач во магацин / Возач на лесни доставни возила - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рачен пакувач во магацин / Возач на лесни доставни возила

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ - фармацевтско-козметичка индустрија  има потреба од проширување на својот тим на следните работни позиции:
 

 

 1. РАЧЕН ПАКУВАЧ ВО МАГАЦИН

Потребни квалификации:

 • Средно  образование
 • Претходно искуство ќе се смета за предност
 • Поседување на возачка дозвола Б –категорија (Активен возач)

Одговорности и задачи:

 • Подготовка на производи за продажба;
 • Контрола на спакувани производи за продажба;
 • Тековни работи во магацин.

 

 1. ВОЗАЧ НА ЛЕСНИ ДОСТАВНИ ВОЗИЛА

Потребни квалификации:

 • Средно  образование
 • Возачка дозвока В – категорија (Активен возач)
 • Возач со работно искуство кој добро ги познава градовите во Македонија
 • Предност: познавање на локации на аптеки.

Одговорности и задачи:

 • Утовар и достава на роба до аптеки и веледрогерии во Скопје и низ Македонија

При аплицирање, кандидатот задолжително да наведе за кое работно место аплицира.

 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде