Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје

 

Ние знаеме дека секој има свое чувство на комфорт во својот дом, затоа се трудиме да дизајнираме мебел кој одговара на сечиј вкус и избор.
Фирмата „Мебел Виденов“ има потреба од:

ВОЗАЧ
 

Одговорности и задачи:

 • Достава на мебел од магацин до крајниот потрошувач
 • Товарење и подредување на товарното возило
 • Комуницира со клиентите, лично и преку телефон
 • Истовар на мебелот на одредена адреса
 • Работи со апарат за наплата, врши трансакции
 • Задолжен за техничката исправност на возилото
 • Внимателен третман на кредитниот имот

Потребни квалификации:

 • Претходно работно искуство минимум 2 години
 • Возачка дозвола - Б категорија
 • Да нема извршено прекршоци и забрани за возење
 • Комуникативност
 • Способност за работа во тим
 • Одговорност кон работните задачи

Ние Ви нудиме:

 • Пријатно работно окружување
 • Редовни месечни примања
 • Плата: 32.680 денари
 • Работа на празници и викенди (8 работни часа во денот)
 • Стимулирачки дополнителен систем на плаќање (бонуси)


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде