Vrabotuvanje.com - Хигиеничари - Скопје - ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
  • Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов бр.15, 1000 Скопје


Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуство во областа на управување и одржување на станбени и деловни објекти, професионални услуги за одржување на хигиена и професионални хаусмајсторски услуги (техничко одржување) во станбени и деловни објекти, има потреба за вработување на: 

ХИГИЕНИЧАРИ
на полно работно време (40 часа неделно)
 

Личен профил:

  • Одговорна и лојална личност,
  • Самоиницијативност и посветеност на работата,
  • Подготвеност за тимска работа и професионален однос кон клиентите.

Хауз Мајстор Плус Ви нуди:

  • Професионална обука,
  • Солидни месечни примања,
  • Пријатна работна средина.

Доколку сакате да бидете дел од тимот на Хауз Мајстор Плус, аплицирајте преку полето Брза Апликација или испратете Кратка биографија на vrabotuvanje@hauzmajstor.com

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде