Vrabotuvanje.com - Вработување во Европа Стандард - Територија на Р. Северна Македонија - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Европа Стандард

Територија на Р. Северна Македонија

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

вработување во европа стандард

Странско преставништво ,,ЕВРОПА СТАНДАРД ДООЕЛ СКОПЈЕ,, со деловни канцеларии во центарот на Скопје има потреба од дополнителни работни места за следните позиции
 
  • Административен асистент
  • Административни работници (2 кандидати)
  • Архитекти ( 2 кандидати)           
  • Машински инженери (3 кандидати)
  • Градежни инженери (2 кандидати)
Кандидатите треба да имаат основно познавање од англиски јазик.
Со или без претходно работно искуство.   
  • Заварувачи за во Република Германија (40 кандидати)
Кандидатите за заварувачи треба да имаат најмалку 3 (три) години работно искуство. 
Нема потреба од познавање на англиски јазик.
 


​Вашите пријави испратете ги преку полето Брза Апликација!
При испраќање на своите биографии Ве молиме назначете го работното место за кое конкурирате.

Разгледување , селектирање и  интервјуирање на пријавените кандидати ќе се врши во времетраење на огласот и по завршување на истиот. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде