Vrabotuvanje.com - Магацински работници - Илинден - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работници - Илинден

Скопје

Рок за пријавување:

  • Кам маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде