Vrabotuvanje.com - Собарки и Хигиеничарки - Скопје - АРКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Собарки и Хигиеничарки

Скопје

Рок за пријавување:

  • АРКА ДООЕЛ
 

Хотел Арка има потреба да го дополни тимот со:
 

СОБАРКИ и ХИГИЕНИЧАРКИ

 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • Колегијалност со другите членови на тимот;
  • Чесност и желба за работа во реномиран угостителски објект;
  • Флексибилност за работа во смени;
  • Со или без работно искуство.

Нудиме:

  • Регулиран работен однос и редовна исплата на плата и придонеси.
     

Заинтересираните кандидати да достават своја биографија / CV преку полето "Брза Апликација" или во затворено плико на Рецепција во Хотел Арка, со назнака за кое работно место аплицирате.
Одбраните кандидати ќе бидат контактирани телефонски.

Хотел Арка е модерен хотел со 5 ѕвезди лоциран во срцето на Старата скопска чаршија. Хотел Арка е фер работодавач од 2003 година и сите апликации се строго доверливи.
www.hotelarka.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде