Vrabotuvanje.com - Куќна помошничка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куќна помошничка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување, За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција

КУЌНА ПОМОШНИЧКА
Реон: Сопиште

ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ

  • Чистење и одржување хигиена на просторот, миење на садови, перење на алишта и постелнина, пеглање и распоредување на истите;
  • Подготовка на оброци (по потреба);
  • Останати работни задачи кои одговараат на работната позиција (во договор со работодавецот).

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ​

Личноста која е заинтересирана за оваа позиција треба да ги исполнува следните услови:

  • Да биде доверлива, лојална, одговорна, чесна, ведра, љубезна;
  • Да биде флексибилна, посветена и самоиницијативна;
  • Да поседува високо ниво на точност и педантност.

НИЕ ВИ НУДИМЕ

  • Работно време од понеделник до петок од 07:30 часот до 15:30 часот, како и секоја втора сабота;
  • Почетна месечна плата од 21.000 денари со можност за раст. 

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат условите, ги покануваме своето резиме (CV) да го испратат преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде