Vrabotuvanje.com - Раководител на производство на метални конструкции - Куманово - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на производство на метални конструкции

Куманово

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОИЗВОДСТВО НА МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ
Реон Куманово
 

Потребни квалификации:

 • ССС или ВСС
 • Одлични раководителски и организациски способности;
 • Изразена самоиницијативност и самостојност при работењето; 
 • Способност за работа под притисок и во дадени рокови
 • Решавање проблеми и одлучување за работи од својот делокруг;
 • Учење и развој;
 • Комуникација;
 • Остварување резултати;
 • Работење со други/тимска работа;
 • Стратешка свест;


Личен Профил:

 • Организираност и одговореност
 • Комуникативност
 • Посветеност,лојалност,иницијативност.
 • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе


Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.

Ние ви нудиме добро и навремено платено работно место.
 
Доколку имате интерес и ги исполнувате бараните квалификации потребно е да пратите ваше CV преку полето Брза Апликација или да се јавите на 070/342-758

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде